Český malíř 1. poloviny 20. století
Pohled na Mnichovo Hradiště od zámku Klášter Hradiště nad Jizerou, signováno vpravo dole Bouška (?), olej/plátno fixované na druhotném plátně, 56 x 77 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |